Přístrojová mezoterapie - omlazení kyselinou hyaluronovou.

Tato metoda je jedinečná v tom, že přenese výživné, léčivé a další účinné látky bez bolesti přes kůži do těla a do konkrétního místa.
Účinek je pak znatelně rozdílný ve srovnání s „klasickými“ možnostmi užitím léků, či vitamínů, nebo použitím krémů.

Princip neinvazivní mezoterapie:

  • V pokožce je ochranná vrstva – tzv. membrána, která chrání organismus před prostupem látek, virů, bakterií do těla. Účinné látky mají velmi často velké molekuly a proto za normálních okolností též neprojdou přes tuto membránu do těla. Kosmetické krémy projdou jen do vrchních vrstev kůže a dále ne. Jejich účinek je krátkodobý.
  • Neinvazivní mezoterapie dopraví elektroporací látky přes membránu kůže – využívá objevu oceněného v r. 2003 Nobelovou cenou. Elektromagnetické vlnění – elektroporace – zajistí prostup aplikovaných látek buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do hlubokých vrstev kůže, nebo do těla. Elektroporace je neinvazivní metoda a nedochází k žádnému porušení kůže, ani k bolesti.
  • Mezoterapie vpravuje přírodní séra přes pokožku do kůže spolu s KYSELINOU HYALURONOVOU, která je základním nosičem všech těchto látek, jako jsou vitamíny, aminokyseliny, minerály a zpevňovače. KYSELINA HYALURONOVÁ je přirozeným základním kamenem pokožky. Zajistí její hydrataci, obnovení kolagenních vláken a zpevnění kontur celého obličeje. Zlepšení stavu lze ihned vidět nebo cítit. Tato cílená péče je díky své rychlosti i bezpečnosti velmi žádaná.

Mezoterapie řeší velkou škálu problémů:

Péči o pleť – velmi citlivou pleť, jizvy, akné, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, žilky, omlazení (lifting) – kys. hyaluronová s dalšími výtažky z bylin. K vyhlazení vrásek se aplikují přírodní látky místo botoxu, které vypnou pleť bez jakýchkoliv negativních následků, jež mohou nastat po pravidelné aplikaci botoxu.
Všechny tyto faktory umožňují navrátit pružnost povadlé pokožce a obnovit její strukturu. Zákrok je bezbolestný a velkou výhodou je, že klientka ihned po ošetření může absolvovat jakoukoli společenskou akci. Pleť je projasněná, vyhlazená, omlazená. Po tomto ošetření je nutné dodržet pitný režim cca 2 l tekutin den

Ošetření obličeje:

doporučený počet aplikací je šest.